Soudom
Střední odborné učiliště Domažlice, škola stod
Domovská stránka > O nás > Aktuálně > Informace ke stravování v naší škole
Newsletter
Vložte svoji emailovou adresu a už vám neuteče žádná zpráva ze školy. Tato služba je zdarma a odběr lze kdykoliv zrušit.

Newsletter
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Informace ke stravování v naší škole

Stravování ve školní jídelně Základní školy Stod

Ve školní jídelně základní školy ve Stodě mají všichni žáci zajištěnou možnost docházet na obědy.

Studenti se  přihlásí ke stravování ve školní jídelně u vedoucí školní jídelny. Úplata za školní stravování je prováděna platbou v hotovosti u vedoucí školní. Odebrání oběda je možné odhlásit daný den osobně, telefonicky na čísle 377 901 815 nebo e-mailem jídelna@zsstod.cz nejpozději do 7:30 h.  Jídelníček je zveřejněn na www.zsstod.cz. Výdej obědů se uskuteční od 11:30 h do 12:15 h.

Cena jednoho oběda činí 26 Kč.

Stravování ve školní jídelně SOU Domažlice - škola Stod

Pouze pro ubytované žáky na domově mládeže. Ubytovaný žák, v případě včasného zaplacení stravy na příslušný měsíc (září a říjen - nejpozději do 20. předcházejícího měsíce), se stravuje ve školní jídelně na Komenského ul. 1 ve Stodě. Snídaně se poskytuje v budově domova mládeže na Plzeňské ul. 322 a večeře se poskytuje v budově Komenského ul. 1. Odhlášení stravy je možné provést na tel. čísle 602 126 893 u  služby konající vychovatelky, popřípadě na e-mailu: domovmladeze@soudom-stod.cz . Odhlášení lze provést nejpozději do 8 hodin dopoledne předcházející den (týká se snídaně) a do 8 hodin dopoledne v den výdeje (týká se večeře).

Ubytovaní žáci provádí platbu složenkami za měsíc září a říjen 2014. Na základě rozhodnutí ředitelky školy budou platby od měsíce listopadu 2014 prováděny inkasním způsobem. Přeplatky za měsíc září a říjen 2014 budou vráceny na účty v měsíci prosinci 2014. Žádáme rodiče, aby nahlásili třídním učitelům potřebné údaje ubytovaných žáků pro inkasní platby v průběhu měsíce září 2014.

 

Naši partneři
Podporují naše projekty a aktivity
SAP
telefon +420 377 901 657 adresa skola@soudom-stod.cz bod
SOU Domažlice
Prokopa Velikého 640
Škola Stod, Plzeňská 322, 333 01