Soudom
Střední odborné učiliště Domažlice, škola stod
Domovská stránka > O nás > Aktuálně > Dnes je to už rok .....

Dnes je to už rok .....

Milí naši žáci .....

víte, že dnes je to rok, co byla poprvé zahájena distanční výuka z důvodu epidemiologické situace kolem nemoci Covid 19?

Nikdo jsme s tím neměli zkušenosti, ani učitelé, ani vy - žáci. Učili jsme se společně používat on-line prostředky, učili jsme se TEAMSy, vyráběli učební materiály a hledali inspiraci. Učili jsme se hodnotit vás jinak.

A většina z vás jste se úžasně přizpůsobili. Při tom se můžete vídat většinu roku jen přes monitor, určitě vám chybí to vzájemné setkávání a věřte, že nám hrozně moc.

Takže díky vám všem, kteří to pořád ještě zvládáte, donutíte se ráno pustit počítače, telefony, připojit se, absolvovat výuku, někteří s námi i krásně komunikujete, vypracováváte úkoly a posíláte je.

Už asi na každého z nás občas dolehne smutek, strach, únava a beznaděj, jak dlouho to všechno ještě bude trvat. To je v takové situaci, ve které pořád jsme, normální.

Tak si držme vzájemně palce, ať už se to začne zlepšovat. Vydržte u učení, ať postoupíte do dalšího ročníku, ať odmaturujete, ať složíte závěrečné zkoušky ..... my pro to děláme maximum. To nám věřte.

Vaši učitelé

Naši partneři
Podporují naše projekty a aktivity
SAP
telefon +420 377 901 657 adresa skola@soudom-stod.cz bod
SOU Domažlice
Prokopa Velikého 640
Škola Stod, Plzeňská 322, 333 01