Soudom
Střední odborné učiliště Domažlice, škola stod
Domovská stránka > O nás > Aktuálně > Dnes je to už rok .....
Newsletter
Vložte svoji emailovou adresu a už vám neuteče žádná zpráva ze školy. Tato služba je zdarma a odběr lze kdykoliv zrušit.

Newsletter
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Dnes je to už rok .....

Milí naši žáci .....

víte, že dnes je to rok, co byla poprvé zahájena distanční výuka z důvodu epidemiologické situace kolem nemoci Covid 19?

Nikdo jsme s tím neměli zkušenosti, ani učitelé, ani vy - žáci. Učili jsme se společně používat on-line prostředky, učili jsme se TEAMSy, vyráběli učební materiály a hledali inspiraci. Učili jsme se hodnotit vás jinak.

A většina z vás jste se úžasně přizpůsobili. Při tom se můžete vídat většinu roku jen přes monitor, určitě vám chybí to vzájemné setkávání a věřte, že nám hrozně moc.

Takže díky vám všem, kteří to pořád ještě zvládáte, donutíte se ráno pustit počítače, telefony, připojit se, absolvovat výuku, někteří s námi i krásně komunikujete, vypracováváte úkoly a posíláte je.

Už asi na každého z nás občas dolehne smutek, strach, únava a beznaděj, jak dlouho to všechno ještě bude trvat. To je v takové situaci, ve které pořád jsme, normální.

Tak si držme vzájemně palce, ať už se to začne zlepšovat. Vydržte u učení, ať postoupíte do dalšího ročníku, ať odmaturujete, ať složíte závěrečné zkoušky ..... my pro to děláme maximum. To nám věřte.

Vaši učitelé

Naši partneři
Podporují naše projekty a aktivity
SAP
telefon +420 377 901 657 adresa skola@soudom-stod.cz bod
SOU Domažlice
Prokopa Velikého 640
Škola Stod, Plzeňská 322, 333 01