Soudom
Střední odborné učiliště Domažlice, škola stod
Domovská stránka > O nás > Aktuálně > Ocenění hejtmanem Plzeňského kraje

Ocenění hejtmanem Plzeňského kraje

Úspěšné učitele z Plzeňského kraje ocenil ve čtvrtek 26. března 2015 na krajském úřadě hejtman Plzeňského kraje. Pamětní medaili hejtmana převzalo celkem 21 učitelů a jedna škola.

Ocenění bylo předáno při příležitosti blížícího se dne učitelů (28. března). Pedagogy přivítal hejtman Plzeňského kraje Václav Šlajs a náměstek hejtmana pro oblast školství, sportu, cestovního ruchu a projektu Plzeň - Evropské hlavní město kultury 2015 Jiří Struček.

"Vzdělanost národa je klíčem k dalším úspěchům. Češi jsou na absolutní špičce, co se týká vzdělanosti obyvatel. Podíl na tom má i vaše práce a za tu bych vám rád poděkoval," řekl v úvodu hejtman. Zmínil důležitost technických oborů, které vzdělávají nové techniky, konstruktéry, zámečníky a další profese, jež jsou podniky u nás vyhledávány. Neméně je pro náš region podle hejtmana důležitá znalost německého jazyka. "Děkuji vám za práci pro naši společnost a za to, že vychováváte mladou generaci," uzavřel hejtman.

Oceněným pedagogům poté předal hejtman spolu s náměstkem Jiřím Stručkem čestné uznání a pamětní medaili hejtmana Plzeňského kraje.

Z naší stodské školy byl oceněn učitel odborného výcviku oboru Elektromechanik pan Václav Honal, který se zasadil o implementaci elektronických zabezpečovacích systémů, elektronických požárních systémů a pultů centrální ochrany do výuky, aktivně se  podílel na tvorbě školního vzdělávacího programu elektromechanik pro zařízení a přístroje a je spoluautorem dlouhodobé celorepublikové soutěže Ges-elektronics cup pro žáky maturitních a učebních oborů.

Z domažlické školy převzal ocenění Mgr. Václav Hruška, který se dlouhodobě aktivně a úspěšně podílí na odborné přípravě žáků strojírenských oborů – obráběč kovů, strojní mechanik, mechanik seřizovač.

vho3
vho2
vho1
Honal-ocenění
Naši partneři
Podporují naše projekty a aktivity
SAP
telefon +420 377 901 657 adresa skola@soudom-stod.cz bod
SOU Domažlice
Prokopa Velikého 640
Škola Stod, Plzeňská 322, 333 01