Soudom
Střední odborné učiliště Domažlice, škola stod
Domovská stránka > O nás > Aktuálně > PŘIHLÁŠKY K MATURITNÍ ZKOUŠCE
Newsletter
Vložte svoji emailovou adresu a už vám neuteče žádná zpráva ze školy. Tato služba je zdarma a odběr lze kdykoliv zrušit.

Newsletter
Můžete se kdykoliv odhlásit.

PŘIHLÁŠKY K MATURITNÍ ZKOUŠCE

Předvyplněné přihlášky obdrží současní žáci maturitní třídy od třídní učitelky. Bývalí žáci si je mohou vyzvednout ve škole u p. Sedláčkové - je lépe si předem zavolat (607 848 315).
Přihlášku je třeba pečlivě zkontrolovat (osobní údaje jsou importovány ze systému Bakaláři), případně doplnit. Důležitým údajem je e-mailová adresa, na kterou vám budou od Cermatu zasílány informace a některé výsledky.
Zkontrolovanou a podepsanou přihlášku odevzdáte do 1.12. p. Sedláčkové nebo třídní učitelce nebo v sekretariátu školy. Pokud žádáte o uzpůsobení podmínek, přiložíte zároveň platný posudek vydaný školským poradenským zařízením.
Do 21.12. pak obdržíte VÝPIS z přihlášky, kde opět podpisem potvrdíte správnost přihlášky - v této podobě bude přihláška uložena v systému CERTIS a již není možné údaje na ní opravovat.
Součástí výpisu z přihlášky je autentizační kód žáka. Jde o generovaný kód, pomocí kterého se žáci mohou registrovat na Výsledkovém portálu žáka. Portál slouží jako prostor pro sdělování informací o výsledcích maturitní zkoušky. Pokud chce žák využít služeb Výsledkového portálu žáka, výpis s autentizačním kódem by měl pečlivě uschovat a kód neposkytovat žádné další osobě. Výsledkový portál žáka bude pro registraci maturantů zpřístupněn nejpozději 1. března 2016.
Naši partneři
Podporují naše projekty a aktivity
SAP
telefon +420 377 901 657 adresa skola@soudom-stod.cz bod
SOU Domažlice
Prokopa Velikého 640
Škola Stod, Plzeňská 322, 333 01