Soudom
Střední odborné učiliště Domažlice, škola stod
Domovská stránka > O nás > Aktuálně > Sportovní den školy
Newsletter
Vložte svoji emailovou adresu a už vám neuteče žádná zpráva ze školy. Tato služba je zdarma a odběr lze kdykoliv zrušit.

Newsletter
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Sportovní den školy

Sportovní den školy bývá posledním dnem školního roku před výdejem vysvědčení. Atletiku a míčové hry jsme letos vyměnili za trochu adrenalinu a pohodové turistiky.
Kdo chtěl zažít dobrodružství a napětí, využil možnosti nového paintballového hřiště v Chotěšově. Paintball je sportovní odvětví, které se šíří po celém světě a rychle vás vtáhne do hry. Je to týmová hra, procvičující postřeh, spolupráci a odvahu. Zároveň je ale zcela bezpečná.
Kdo si chtěl užít krásného letního dne spíše v klidu, vydal se stodskou naučnou stezkou na Křížový vrch s rozhlednou, cestou se trochu vzdělal u naučných tabulí či osvěžil u místních rybníků.
A všichni účastníci byli spokojeni, že si užili to své a vzájemně se poznali se svými učiteli zase trochu jinak, než u tabule :-).
Poděkování patří ale také těm, kteří se vzdali sportovních aktivit a přišli pomáhat do školy při likvidaci šatních kójí, které budou přes prázdniny nahrazeny šatními skříňkami.
1
2
Naši partneři
Podporují naše projekty a aktivity
SAP
telefon +420 377 901 657 adresa skola@soudom-stod.cz bod
SOU Domažlice
Prokopa Velikého 640
Škola Stod, Plzeňská 322, 333 01