Soudom
Střední odborné učiliště Domažlice, škola stod
Domovská stránka > O nás > Aktuálně > VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY 28.11.
Newsletter
Vložte svoji emailovou adresu a už vám neuteče žádná zpráva ze školy. Tato služba je zdarma a odběr lze kdykoliv zrušit.

Newsletter
Můžete se kdykoliv odhlásit.

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY 28.11.

Na základě § 167 a 168 zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon) 28. listopadu při informačních schůzkách s rodiči proběhnou volby do nové školské rady a to v době od 16.00 do 17.30 hod.

Školská rada je orgán školy umožňující zákonným zástupcům nezletilých žáků, zletilým žákům, pedagogickým pracovníkům, zřizovateli a dalším osobám podílet se na správě školy. Třetinu jmenuje zřizovatel, třetinu volí zákonní zástupci nezletilých žáků a zletilí žáci a třetinu volí pedagogičtí pracovníci dané školy.

Zájemci o kandidaturu z řad rodičů nezletilých žáků a zletilých žáků školy se mohou přihlásit do 16. listopadu u třídních učitelů nebo v sekretariátu školy. Kandidáti musí počítat s tím, že dvakrát ročně se musí zúčastnit jednání rady v Domažlicích v odpoledních hodinách.

Přehled všech kandidátů bude zveřejněn od 16. listopadu zde na webové stránce školy a ve vstupní chodbě školy.

Volby se uskuteční tajným hlasováním (vhozením lístku se jménem) do volební urny, která bude umístěna na chodbě školy v mezipatře.

Naši partneři
Podporují naše projekty a aktivity
SAP
telefon +420 377 901 657 adresa skola@soudom-stod.cz bod
SOU Domažlice
Prokopa Velikého 640
Škola Stod, Plzeňská 322, 333 01