Soudom
Střední odborné učiliště Domažlice, škola stod
Domovská stránka > O nás > Aktuálně > Změna způsobu úhrady pro ubytované žáky

Změna způsobu úhrady pro ubytované žáky

Ubytovaní žáci provádí platbu složenkami za měsíc září a říjen. Na základě rozhodnutí ředitelky školy budou platby od měsíce listopadu 2014 prováděny inkasním způsobem. Žádáme rodiče, aby nahlásili třídním učitelům potřebné údaje ubytovaných žáků pro inkasní platby v průběhu měsíce září.

 

Stravování ve školní jídelně Základní školy Stod :

 Ve školní jídelně základní školy ve Stodě mají žáci zajištěnou možnost docházet na obědy.

Studenti se  přihlásí ke stravování ve školní jídelně u vedoucí školní jídelny. Úplata za školní stravování je prováděna platbou v hotovosti u vedoucí školní. Odebrání oběda je možné odhlásit daný den osobně, telefonicky na čísle 377 901 815 nebo e-mailem jídelna@zsstod.cz nejpozději do 7:30 h.  Jídelníček je zveřejněn na www.zsstod.cz. Výdej obědů se uskuteční od 11:30 h do 12:15 h.

Cena jednoho oběda činí 26 Kč.

 

Stravování ve školní jídelně SOU Domažlice - škola Stod :

 Ubytovaný žák, v případě včasného zaplacení stravy na příslušný měsíc (nejpozději do 20. předcházejícího měsíce), se stravuje ve školní jídelně na Komenského ul. 1 ve Stodě. Snídaně se poskytuje v budově domova mládeže na Plzeňské ul. 322 a večeře se poskytuje v budově Komenského ul. 1. Odhlášení stravy je možné provést na tel. čísle 602 126 893 u  služby konající vychovatelky, popřípadě na e-mailu: domovmladeze@soudom-stod.cz . Odhlášení lze provést nejpozději do 8 hodin dopoledne předcházející den (týká se snídaně) a do 8 hodin dopoledne v den výdeje (týká se večeře).

Naši partneři
Podporují naše projekty a aktivity
SAP
telefon +420 377 901 657 adresa skola@soudom-stod.cz bod
SOU Domažlice
Prokopa Velikého 640
Škola Stod, Plzeňská 322, 333 01